AÇIK HAVA REKLAMCILIĞI NEDİR?

haber3

Açık Hava Reklamcılığı Nedir?

İnsanlar bir kez okuduklarının %10’unu, gördüklerinin ise %30’unu hatırlıyor diyor uzmanlar! İşte açık hava reklamcılığını tam da bu yüzden denemelisiniz; hemen her gün markanızın göz önünde olması, üstelik sürekli geri dönüşüm alacak bu farkındalığın maliyetini sadece bir kez karşılayacak olmanız yeterli sebep değil mi?
Açık hava reklamcılığı, işletmelerin görsel ve yazılı basından sonra en çok tercih ettikleri reklam türü. İnsanların dış mekanlarda geçirdiği süreyi göz önüne aldığımızda, hedef alınan kitleye erişimi ortada. Aynı zamanda işin içine profesyonel ellerden çıkmış orijinal fikirler ve yaratıcılık da katıldığında gerçekten keyifli çalışmalar ortaya çıkıyor.
Bugün tüm dünyada; o çok bilinen içecek markalarından tutun, giyim markalarına, otellerden dergilere, çok büyük yelpazedeki farklı hizmet ve ürünler açık hava reklamcılığı sayesinde tüketicisi ile buluşuyor. Bugün “açık havada” dediğimizde boyanmış bir tabelanın çok daha ötesinde, teknolojinin de verdiği destekle üç boyutlu animasyonlara kadar ilerlemiş ürün çeşitliliğinden söz etmek mümkün. Tabelalar, panolar, posterler, cam giydirme, araç giydirme gibi klasik yöntemlerin yanında billboardlar, plazma ekranlar, totem tabelalar, ışıklı panolar, gerilla uygulamalar gibi pek çok yöntemi Egemet Reklam olarak son derece titizlik ile uygulamaktayız. İşimizi çok severek yapıyor, yenilikleri yakından takip ediyor ve her bir yeni çıkan uygulamayı heyecanla edinip çalışmalarımıza adapte ediyoruz.

Sonuç olarak açık hava reklamcılığı gider ve içerik bakımından çok esnek bir yapıya sahip ve reklam veren için her açıdan çok avantajlı bir tanıtım kanalı. Bütçenize göre bir çok farklı seçenekten sizin için en etkin uygulamayı birlikte seçebilir, istediğiniz reklam türünden, istediğiniz ebatlarda, istediği sayılarda üretebiliriz.  Peki, biz sizin için ne yapabiliriz?

Açıkhava Reklamcılık Ürünleri
*A tabelalar
*Akaryakıt istasyonları
*ATM kabini reklam uygulamaları
*Banner Çatı reklamları
*Bayrak, flama
*Benzin istasyonları
*Bez, PVC afiş
*Billboard, bigboard, megaboard
*Bina giydirme uygulamaları
*Bunting sign
*Cam grafikleri
*Çatı üstü reklam panoları
*Çok yüzlü panolar
*Duvar/Alın reklamları
*Gölge, tente
*Hareketli ve yanıp sönebilen reklamlar
*Işıklı panolar, levhalar, tabelalar
*İsim, unvan panoları
*Kabinli reklam panoları
*Kanopi alın reklamları
*Kiosk
*Köpük reklamlar
*Kule reklamları
*Kutu harfler
*LED ekranlı reklamlar
*Meslek ve/veya isim levhası/tabelası
*Neon reklamlar
*Otobüs durağı reklamları
*Pencere reklamları
*Pilon, totem, highrise
*Poster panel
*Raket/CLP
*Sağır duvar cephe reklamları
*Sandwich board sign
*Stand, display, P.O.P.
*Şehir mobilyaları reklamları
*Taşıt giydirme uygulamaları
*Üç boyutlu reklamlar
*V tabelalar
*Vinil reklamlar
*Yer grafikleri
*Yere monte reklam panoları
*Yönlendirme panosu / levhası / tabelası
*Zeplin ve balon reklamları