Hakkımızda

EGEMET GRUP

egemet-hakkimizda

Müşterilerinin kurumsallığının, kurumsal kimliğinin en önemli unsurunu ön plana çıkartmanın ne kadar önemli olduğunun bilinciyle yola çıktık. Biliyoruz ki yaptığımız her tasarım ve uygulama hedef kitleyle konuşur. Markanın felsefesini, duruşunu, düşüncesini iletir, detaylarıyla anlatır ve iz bırakır. Bu yüzden de Egemet Reklam projelendirmeden tasarıma, üretimden montaja, kontrollerden montaj sonrası bakıma kadar tüm hizmet zincirinde dikkatli, disiplinli ve titizdir.

“Çalışmak hayat, düşünmek ışıktır.”
(Victor Hugo)

NEDEN BİZ?

YENİLİKÇİ YAKLAŞIM

Gerçekçi hedeflerimizle, uzman olduğumuz konularda sürekli üretmek ve devamlı çalışmaktan keyif alan bir ekip olarak; daima yenilikleri takip ediyor ve size en güncel fikirleri sunuyoruz.

KALİTELİ MALZEME

Müşterilerimizin imzasını taşıyan uygulamaları sokaklara, caddelere, meydanlara, fuar ya da aktivite alanlarına doğru, hızlı ve kaliteli bir şekilde hızlıca hayata geçiriyoruz.

TECRÜBELİ EKİP

Eğitimli ve tecrübeli kadromuz ile ürünlerinizin en doğru şekilde yapılması için projelendirdikten sonra en kaliteli malzemeleri rasyonel yöntemlerle doğru şekilde bir araya getiriyoruz.

SATIŞ SONRASI DESTEK

Daha iyi hizmet vermek adına iş sürecimiz sadece teslimatı değil, satış sonra desteği de kapsıyor. İşimizi sizlere teslim ettikten sonra da herhangi bir olası tüm problemde destek vermeye hazırız.

MÜŞTERİ YORUMLARI
Egemet Reklam
İnşaat Sektörü

Çok kaliteli malzemeler kullanıyorlar, iş bitiminde tam istediğiniz ürünün çıkmasını sağlıyorlar. Ayrıca olası aksilikleri hesaplayarak çok detaylı şekilde çalıştıklarını da söylemeliyim.

Egemet Makine
İnşaat Sektörü

Sorduğumuz her soruya net cevaplar verip aklımızda soru işareti kalmasını önlediler. Biz şirket olarak çok memnun kaldık. Çalışan kişilerin alanında uzman ve tecrübeli oldukları gerçekten belli oluyor.

Egemet Metal
Kamu Sektörü

Her ayrıntıyı düşünüp gerekli yerlerde yönlendirmeler yaparak sizin aklınıza gelmeyen detayları bile düşünüp çok iyi bir iş çıkarıyorlar. İşi zamanında teslim ederek verdikleri sözleri tutuyorlar.

Egemet Reklam
Sigorta Sektörü

Özellikle iletişim kurarken çok ilgililer. Ayrıca firmanın hangi çalışanıyla konuşursanız konuşun tecrübe ve deneyim sahibi oldukları hemen anlaşılıyor.