GENİŞ EBATLI DİJİTAL BASKI TEKNOLOJİLERİ

haber2

GENİŞ EBATLI DİJİTAL BASKI TEKNOLOJİLERİ

Hassas, hatasız ve üstün kaliteli baskı. İşte bizim vazgeçilmez 3 baskı kuralımız! Geniş format dijital baskı en keyifle yaptığımız işlerin başında geliyor ve bu iş için en son teknolojik ürünleri kullanıyoruz.
Dördüncü sanayi devrimini konuştuğumuz şu günlerde, teknolojinin tüm endüstriyi değiştirecek olması kaçınılmaz bir son.
Yeni teknolojiler imalatın çok ötesinde etkilere sahip olacak ve yatırımcılar, eğitimciler, işverenler ve işçiler olarak hepimizin değişen dünyaya ayak uydurmamız gerekiyor.
Biz de Egemet Grup olarak teknoloji devrimini kucaklıyor ve maksimum verim alabileceğimiz, kaliteli ürünleri çok yakından takip ediyoruz. İşimizin önemli bir parçası olan baskı sistemlerimizde de, dünyanın en önde gelen dış mekan yazıcısı Epson makinelerini tercih ettik.
Küresel bir teknoloji lideri Epson markası, inovasyonlarını beğenerek takip ettiğimiz, en gelişmiş malzemeler kullanarak yaptıkları ürünleri aracılığıyla, benzersiz baskı sonuçları almamızı sağlayan bir marka.
Epson’un geniş format dijital baskı çözümlerini tercih ediyoruz; geniş format yazıcılarla istediğimiz farklı materyallere, arzu edilen renk ayrımlarında ve muhteşem canlılıkta baskılar alıyoruz. Şeffaf film, vinil, kanvas ve fotoğraf kağıdı dahil çok çeşitli malzemelere baskı yapıyor, müşterilerimizden son derece olumlu geri dönüşler alıyoruz.
20 yılı aşkın tecrübemizle iç mekan – dış mekan geniş formatta dijital baskı çözümlerinde sayısız çalışma yaptık; ister kurumsal ister kişisel ihtiyaçlarınız olsun sizin için en ekonomik ve kaliteli hizmeti sunuyoruz. Sizi dinliyor, deneyimli ve konusunda eğitimli çalışanlarımız ile ihtiyacınıza özel profesyonel baskı çözümleri üretiyoruz.

Geniş boyutlu baskı hizmetlerimizden bazıları
* Yüksek kaliteli iç mekan baskı
* Yüksek kaliteli dış mekan baskı
* Baranda – Vinil baskı
* Folyo baskı
* Rollup
* Branda
* Tabela
* Işıklı tabela
* Ozalit
* Poster